Barış Çapkın – Bulutlar Arası Yolculuk kliplendi

Haberler

Barış Çapkın son projesi “Bulutlar Arası Yolculuk”tan bir şarkısını daha kliplendirirken; Olta Projesi’ne de bir şarkısının akustik kaydını bağışladı.

“Meydanlar” Akustik versiyonu ile Olta Dayanışma’da.

Barış Çapkın, İrfan Alış ile 2017 yılında yayımladıkları ve Ankara Garı patlamasını anlatan ortak çalışmaları “Meydanlar”ın akustik versiyonunu Olta Dayanışma projesine bağışlayarak; Olta Akustik Vol2 albümünde yer aldı.

Albüm gelirleri ile müzisyenlere destek olan Olta Serisi’nin yeni albümünde yayımlanan “Meydanlar” şarkısının sözleri İrfan Alış’a, müziği ise Barış Çapkın’a ait.

“Meydanlar”; Ankara Garı’na kız arkadaşını yolcu etmek için giden ve patlamada kız arkadaşını kaybeden bir adamın hissettiklerinin hikayesi. Gümüldür sahilde canlı olarak kaydedilen şarkıyı, dijital müzik platformlardan dinleyebilirsiniz.

OLTA AKUSTİK VOL2 için:
Spotify

Meydanlar – İrfan Alış & Barış Çapkın Klip:

YouTube

“Bulutlar Arası Yolculuk” projesinin son klibi de yayımlandı.
Barış Çapkın, daha önce yayımladığı üç şarkısının akustik versiyonlarından oluşan “Bulutlar Arası Yolculuk” çalışmasındaki tüm şarkıları kliplendirdi.

Projenin başında “Görsen Üzülürsün – Akustik”i ve yaklaşık bir ay kadar önce de “Ağladım İçime – Akustik”i kliplendiren Çapkın’ın projeden son klibi ise “Kaybolsam da – Akustik”e hazırlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir