Murat Türkücüoğlu – Nafile

Haberler

Son yıllarda binlerce bağımsız müzisyen arasında kendine has besteleri, sözleri ve her şarkıda farkını hissettiren yorumuyla dinleyicinin dikkatini çekmeyi başarmış bir sanatçı olan Murat Türkücüoğlu, 6.solo çalışması “NAFİLE” adlı şarkısıyla yine kalplerde iz bırakacak bir çalışmayla karşımıza çıkıyor.
“NAFİLE” adlı şarkı geçmişte yaşanmış gerçek bir aşk hikayesini anlatıyor. Bir çok kişinin hayatında mutlaka yaşadığı ve bazı zamanlarda ikili ilişkilerin nasıl sıkıştığını, bazen boğucu ilginin ya da yanlış anlaşılmanın getirdiği ayrılma ve barışma süreçlerindeki kaosu anlatıyor. Yaşanılan ruh halini zarif uslubu ve müzikalitesiyle bize çok güzel anlatıyor bu şarkı.
Söz,müzik ve prodüktörlüğü Murat Türkücüoğlu’na ait olan şarkının aranjörleri Vedat Türkücüoğlu ve Barış Özesener. Çalışmanın mix’i Barış Özesener, masteringi ise Özgür Yurtoğlu imzası taşıyor. Enstrümanda ise kemanıyla Sinan Acar eşlik ediyor.
Yüksek Sound yapımcılığında yayınlanan “NAFİLE ”adlı şarkının lyric video klibi Murat Türkücüoğlu youtube kanalında ve tüm digital platformlarda şimdi yayında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir