Osman Şahin “Çelme” İle Yoluna Devam Ediyor.

Haberler

Osman Şahin ikinci teklisi “Çelme”yi Bayhan Müzik etiketiyle, tüm dijital platformlarda yayınladı. İlk şarkısı “Dağıldım”ı Ekim 2022’de yayınlayan Osman Şahin, tarzı, vokal tekniği ve kendi yazdığı şarkıları ile dikkat çekiyor.

Genç müzisyen söz ve bestesi kendisine ait olan ikinci şarkısı “Çelme”yi yine iki versiyon halinde hazırladı. Söz ve bestesi Şahin’in kendisine ait olan “Çelme”nin ilk versiyonunun düzenlemesinde Sabi Saltiel ve Osman Şahin yer alırken, “Çelme / Göksun Çavdar Vers.” versiyonunda ise düzenlemede Göksun Çavdar’ın imzası bulunuyor.

“Doğa büyük bir yüzleşme, kendini sev!”

Şahin; “Pandemi döneminde bir köy evinde yazdığım “Çelme”, hayatı sorgularken farkına vardığım fakat bu hislerle yüzleşmekte ve kabul etmekte çektiğim zorluklardan bahsediyor. İnsan doğayla iç içe olduğunda bir çok şeyin farkına daha hızlı varıyor. Doğanın kusursuz ve pürüzsüz hali insana kendiyle yüzleşmekten başka bir çare bırakmıyor. Çelmenin bana öğrettiği en önemli hissiyatlardan biri; kendini sev.” diyerek şarkısının ruhunu anlatıyor.

“Çelme”nin video klibi ise yalın anlatımıyla yönetmen Mustafa Doğan tarafından çekildi. Osman Şahin yeni sezonda kendi yayınladığı şarkılarla birlikte prodüktör ve şarkı yazarı olarak farklı sanatçılardaki şarkıları ile de karşımıza çıkmaya devam edecek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir